<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

Využijte naší paletovou přepravu

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, 

V předchozích Newslettrech, jsme Vám představovali přepravy našeho balíkového oddělení. Dnes bychom se rádi zaměřili na naše paletové oddělení. 
Naše paletové oddělení, Vám zajistí přepravu palet do/ze zahraničí, případně po České republice, ale také nadrozměrných balíků, či zásilky ADR, dlouhé zásilky a to sběrnou službou. Snažíme se vždy najít optimální ekonomické řešení, které Vám bude plně vyhovovat. 

SBĚRNÁ SLUŽBA – PALETOVÁ PŘEPRAVA

Tato služba je označována jako nejekonomičtější varianta a díky tomu je také nejvíce používaná pro přepravu paletových zásilek s objemem a hmotností až do 1500 kilogramů. 

 jedná se o přepravu zásilek, kde není kladen důraz na rychlost přepravy, ale je kladen důraz na cenu přepravy
 význam sběrné služby je ten, že po celé České republice jsou umístěny terminály našich přepravních partnerů, kam se zásilky svážejí, poté co se vyzvednou u odesílatele. Zásilky jsou dále převáženy sběrnými kamiony na terminály našich partnerů po celé Evropě, odkud jsou doručeny konečným příjemcům. To samé platí v případě importních přeprav, kdy zásilky sběrnými kamiony dorazí do České Republiky na terminály, kdy se pak rozváží k příjemcům.
 výhodou jsou pravidelné odjezdy a vyzvednutí nebo doručení po celé České Republice.
 rozměry zásilek sběrné služby jsou limitovány, běžně se využívají rozměry pro zásilky do 4 EUR palet s výškou 150 cm. Rozměr EUR palety jsou 120 x 80 cm. Sběrnou službou je možnost dopravit například i větší zboží – příkladem jsou 3 metrové tyče.
 všechny zásilky jsou automaticky pojištěny dle Úmluvy CMR a na vyžádání je možnost si nechat zásilky ještě připojistit.
 pokud potřebujete pro doručení nebo vyzvednutí vozidlo s hydraulickým čelem nebo paletový vozík, rádi Vám tento požadavek zajistíme. 
 doručování je většinou v dopoledních hodinách a vyzvedávání zásilek je nutno domlouvat – časové rozmezí je během celého dne 
 objednání je nutné provádět jeden pracovní den před vyzvednutím zásilky – u importů do 12:30 a u exportů do 14:30 
 velká výhoda sběrné služby je ta, že si nemusíte připravovat štítky dopředu – vše si vozí řidič s sebou a díky tomu Vy se o nic nestaráte. 

LETECKÁ PŘEPRAVA ZÁSILEK

Pokud potřebujete přepravit nadrozměrné balíky či paletové kusové zásilky do zámořských zemí, jako je například Amerika, Čína či Japonsko, rádi Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku jak pro ekonomickou tak i expresní variantu jak pro import, tak i export. 

JAKÁ JE CENA ZA SBĚRNOU SLUŽBU A LETECKOU PŘEPRAVU?

Na tyto služby není žádný ceník a vždy se zákazník musí dotázat na cenu. K vypracování individuální nabídky je potřebné od Vás znát následující:
 směrovací číslo dané země příjemce i odesílatele
 rozměry jednotlivých zásilek či palet
 hmotnost na jednotlivou zásilku