<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

Vánoční shon je tady – jak se na něj dopravce může připravit?

Už je to nějakou dobu, co se na nás opět začaly valit vánoční reklamy, v obchodech zní koledy a na ulicích se objevují světýlka. S tím přichází také shánění dárků a všudypřítomný shon, kterému se stále více lidí snaží maximálně vyhýbat, a tak dárky objednávají raději z internetových obchodů a nechávají si je dovézt až domů. Nastává tak nejvytíženější období pro dopravce, kteří mají každý rok před Vánoci více a více práce. My v Der Kurier však věříme, že na vše se lze připravit.

I když množství práce nejde vždy zcela přesně odhadnout, je dobré počítat s tím, že jí bude o něco více než říkají ty nejrealističtější předpovědi. V případě potřeby máme nasmlouvané subdodavatele, kteří nám v nejvytíženějších chvílích mohou vytrhnout trn z paty.

Náš aparát se v předvánočním období snažíme neustále držet v maximálním počtu lidí. Velmi důležití jsou pochopitelně řidiči, na kterých závisí samotné doručení a vyzvednutí zásilek, ale také lidé vykonávající práci v kancelářích, zejména naši disponenti. Ve špičce je zkrátka potřebná každá ruka i hlava. Kapacity se celkově snažíme mít vyvážené tak, aby pro nás peak v dopravě neznamenal žádné větší ohrožení.

Nikdo není dokonalý, a tak se i přes veškerou snahu může ve velmi ojedinělých případech stát, že se zásilka zpozdí. V takových případech však vždy zákazníka včas informujeme o zpoždění a domlouváme se s ním na nápravě.

Není pochyb, že letošní sezóna bude opět rekordní. Udává se, že navýšení počtu zásilek je zhruba o 30 až 50 % oproti zbytku roku. Je to pochopitelné, lidé chtějí udělat svým blízkým radost pěkným dárkem a zároveň se vyhnout tlačenicích v obchodních centrech. Přejeme vám aby u vás toto období proběhlo v poklidu a kromě shánění dárků jste si užili i pěkné chvíle se svými blízkými.