<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Větší zásilky do USA, Číny, Afriky – rychle, spolehlivě i levně

Zásilky, které díky naší společnosti posíláte, často překračují hranice – a to nejen hranice České republiky, ale také hranice okolních státu. Některé zásilky cestují až daleko za oceán, například do Ameriky, Číny i Afriky. Nabízíme možnost využít službu Der Kurier Worldwide, která zahrnuje vyzvednutí, ale i doručení zásilky v rámci celé České republiky. Jedná se o spolehlivou expresní i ekonomickou přepravu pomocí letecké dopravy. O Vaši zásilku bude postaráno a to i včetně VDD (vývozní doprovodný dokument, který slouží k odpočtu DPH).

Pro zajímavost zde máme dva příklady z praxe, které jsme zajišťovaly:

  • Zásilka odeslaná z Prahy na Floridu byla doručena za tři pracovní dny a to včetně exportního celního odbavení. Jednalo se o zásilku celkem pěti krabic o celkové hmotnosti do 150 kilogramů.
  • Odeslaná zásilka z Prahy do Jižní Koreje o rozměrech 196x46x20 centimetrů a hmotnosti 36 kilogramů dorazila za 4 pracovní dny

Přehled nad celou přepravou

S naší službou Der Kurier Worldwide je to samozřejmostí a odvoz své zásilky díky internetu nejen objednáte, ale také ji můžete celou dobu online sledovat a mít vždy aktuální přehled o tom, kde se nachází. A nemusíte mít strach – nejen že o Vaši zásilku bude dobře postaráno, rádi Vám také nabídneme pojištění za velmi výhodných podmínek. Nabízíme odesílání zásilek i do exotičtějších destinací a to za zajímavé ceny přepravného.

Potřebujete zaslat Vaše zboží a máte zájem o přesnější kalkulaci? Na našich webových stránkách to jde snadno a rychle!

Jestliže máte zájem využít tuto službu, kontaktujte nás a to buď na e-mailu sales@derkurier.cz nebo přímo na chatu na našich webových stránkách www.derkurier.cz.