<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Skladování

Naše sklady jsou vhodné zejména pro e-shopy, obchodní firmy, dovozce či distributory. V rámci služby skladování nabízíme uskladnění zboží, kompletaci a doručení k Vašim zákazníkům.

Proč zvolit externí skladování?
Výhodou služby je, že nemusíte řešit sezónní výkyvy, skladovací prostory a personální zajištění expedice. O náklady na provoz skladu se podělíte s ostatními nájemci. Ušetřený čas můžete věnovat rozvoji Vašeho podnikání.

Přehledná cena.
Zaplatíte pouze za využité místo dle paletových míst či polic, které u nás zaberete. Práce účtujeme dle jednotlivých vykonaných úkonů. Dle objemu práce a velikosti zabraného místa v našem skladě pro Vás vypracujeme srozumitelnou cenovou nabídku.

Zabezpečení skladů.
Naše sklady jsou pojištěné proti případným rizikům a škodám na zboží. Nacházíme se v areálu s 24 hodinovou ostrahou a sklad je elektronicky zabezpečen.

Perfektní zákaznický servis.
Zakládáme si na perfektním přístupu ke klientům. Jako náš zákazník budete komunikovat přímo s koordinátorem našeho skladu, který má letitou praxi v logistice. S naším skladem je nejlepší komunikovat emailem či telefonicky. Samozřejmostí je u nás důsledná evidence Vašich zásob.