<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Proč naši zákazníci volí k přepravě nás?

Abychom Vám lépe představili společnost DER KURIER, musíme se vrátit k samotnému vzniku a to do roku 1979, kdy byla založena v Německu. První pobočka na Slovensku byla v roce 2002 a o dva roky později byla otevřena první pobočka v České republice, přesněji v našem hlavním městě – Praze. Rok 2007 byl ve znamení otevření dalšího depa a to v Brně. O tři roky později jsme pro naše klienty otevřeli další depo, které se nachází v Ústí nad Labem.

JAK FUNGUJEME?

Společnost DER KURIER funguje na českém trhu již několik let, během kterých si vytvořila základnu svých klientů, kteří jsou se službami a cenami nadmíru spokojeni a hlavně vědí, že o jejich zásilky je dobře postaráno.

8067262

JAKÉ JSOU NAŠE KONKURENČNÍ VÝHODY?

Naše největší výhoda je to, že jsme společnost, která se orientuje na kvalitua ne kvantitu. A i přes tyto fakta si držíme velice zajímavé ceny, které jsou pro naše klienty více než lákavé. Naše silná stránka je v pozemním expresním a ekonomickém pozemním systému, kde umíme navrhnout řešení bez palivových příplatků a příplatků za vzdálené oblasti, což je na českém trhu poměrně neobvyklá věc. Pro naše klienty využíváme v rámci pozemního servisu lepšího volumetrického koeficientu, než u leteckých přeprav a doba doručení v expresním režimu je garantovaná. Navíc lze zvolit dle cílové destinace i různé doby doručení.

DŮKAZ MÍSTO SLIBŮ

Podle posledních statistik byla úspěšnost za celý loňský rok v expresním pozemním režimu 97,53%, což je velice pozitivní číslo. Další výhodou společnosti DER KURIER jsou například velmi zajímavé podmínky pro připojištění zásilek, které klienti hojně využívají. V Der Kurier dopravujeme zásilky po celé Evropě každý den. Je na nás spoleh a přizpůsobíme se Vašim potřebám – jsme zvyklí hledat optimální řešení. Spolupráci můžeme začít velmi rychle. Klidně hned!