<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

Podzim ve znamení logistiky a významných konferencí

Letošní podzim trávíme v Der Kurieru aktivně. Kromě práce na doručování zásilek svých klientů se účastníme hned několika konferencí a soutěží, které přispívají k rozvoji a inovacím v oboru logistiky.

Projekt LOG-IN

www.projektlogin.com

LOG-IN je projekt, který se zabývá podporou inovací v logistice v České republice a na Slovensku. Tvůrci projektu pořádají konference, provozují internetový portál s případovými studiemi, blogy a novinkami o logistice, pravidelně vydávají logistickou ročenku a rozesílají emailový newsletter. Kromě toho jsou v rámci projektu oceňovány ty nejlepší počiny v logistických inovacích. V letošním roce se soutěže zúčastnila také společnost Der Kurier, a to v kategorii Projektová inovace roku. Vyhlášení proběhne 17. října 2018 na Galavečeru logistické inovace, který je součástí Fóra LOG-IN.

Kongres Obalko

www.obalko.cz

Jedná se o dvoudenní akci, která má za cíl poskytnout prostor k debatě o aktualitách v obalovém průmyslu, novinkách a trendech. Kongres poskytuje možnost navázání nových kontaktů a získání inspirace. Uskuteční se 18. a 19. října 2018 v prostorech Aquapalace Hotel Prague, letošním tématem je Udržitelnost: Ekologie vs. ekonomika. Der Kurier je partnerem tohoto kongresu.

Konference SpeedCHAIN

www.speedchain.eu

Mezinárodní konference SpeedCHAIN je v současnosti největší akcí svého druhu ve střední Evropě. Podílí se na utváření a rozvoji moderní české logistiky a poskytuje prostor pro širokou diskuzi o novinkách a trendech v oboru. Mezi řečníky jsou významní odborníci z Česka, ale i ze zahraničí. Konference proběhne 7. a 8. listopadu 2018 v Břevnovském klášteře a Der Kurier je jejím partnerem.