<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Ohlédnutí za uplynulým rokem

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

v tomto předvánočních shonu bychom Vás rádi na chvilku zastavili a představili naši kurýrní službu, která je původem z Německa s tradicí od roku 1979. Ve Slovenské republice působíme od roku 2002 a v České republice o dva roky později.  Jsme kurýrní služba se síťovým systémem, díky kterému vykonáváme expresní a ekonomickou přepravu kusových a balíkových zásilek pomocí využívání veřejných komunikací, nebo pomocí vzdušné dopravy. Der Kurier přepravuje zásilky v ten samý den, případně hned druhý den. Expresní doručení v rámci Evropy do 24 hodin, v rámci USA a Kanady do 1 – 3 dnů a do vzdálenějších zemí do 2 – 5 dnů.

Každý z nás rád sleduje, kde se jeho zásilka aktuálně nachází, každý chceme mít přehled. Pokud to klient vyžaduje, lze zjistit aktuální polohu zásilky pomocí naší trackovací aplikace.

Pojďme se společně podívat na zajímavosti, které pro Vás na odlehčenou přidáme:

  • Víte, že jsme červnu tohoto roku přepravily sochu bronzového Buddhy? Jednalo se o jednu z nejnáročnějších přeprav, kterou naše společnost tento rok zajišťovala. Vše proběhlo na jedničku!
  • Nejtěžší zásilku jsme přepravovali o váze 24 tun – jednalo se o celý kamion. Tento rok jsme jich přepravili hned několik.
  • Nejtěžší zásilka přepravovaná v naší balíkové síti byla paleta s váhou 438 kg, která byla doručována z Prahy do Bratislavy za jeden pracovní den.
  • 81 – to je počet balíků, které naše společnost volně (bez paletizace) přepravovala – vše doručeno v pořádku a beze ztráty.
  • Nejdelší vzdálenost, která byla ujeta osobním kurýrem byla pro jedinou zásilku celých 2 700 kilometrů. Cesta byla z Prahy do Bukureště (a zpět), kurýr vezl pouze tuto zásilku pro jednoho zákazníka. I takové speciální přepravy zařídíme!
  • Poslední pomyslná třešnička na dortu je úspešnost doručení v rámci našeho expresního servisu, která je dosud 97,53% za celou síť Der Kurier. Zajímavá úspešnost, nemyslíte?

V Der Kurier dopravujeme zásilky po celé Evropě každý den. Je na nás spolehnutí a přizpůsobíme se Vašim potřebám – jsme zvyklí hledat optimální řešení. Spolupráci můžeme začít velmi rychle. Klidně hned!