<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

Obalový materiál pro naše zákazníky

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

Posíláte pravidelně svému obchodnímu partnerovi do zahraničí určité dokumenty a nemáte je do čeho zabalit? V rámci dlouhotrvající spolupráci, Vám rádi poskytneme například obálky pro dokumenty o velkosti A4 zcela zdarma. A nejen to! Posíláte malou zásilku a bojíte se, aby se při přepravě neztratila? Opět Vám rádi poskytneme obalový materiál. V tomto případě se jedná o sáčky, které jsou ideální pro přepravu menších zásilek. Sáčky jsou ve dvou rozměrech a to 30×40 cm a 37×50 cm.

VĚRNÝM ZÁKAZNÍKŮM USNADŇUJEME POSÍLÁNÍ ZÁSILEK ČI BALÍČKŮ

Našim věrným zákazníkům, kteří s naší společností dlouhodobě spolupracují, velmi rádi pomáháme a staráme se o doručení jejich zásilek. Včasně doručená zásilka je náš hlavní cíl.
Pro Vás, kteří dlouhodobě využívají naše služby a dále je využívat budou, poskytneme obalový materiál na dokumenty A4 a sáčky zdarma. Pokud chcete využít těchto služeb, stačí objednat tento materiál den dopředu a to nejlépe na naší zákaznické infolince +420 233 322 626 nebo e-mailem na adrese info@derkurier.cz. Pokud máte zájem o další obalový materiál jako krabice, termoboxy či přepravky na víno, obraťte se na Vašeho obchodního zástupce, který Vám zpracuje cenovou nabídku.