<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Obalový materiál pro naše zákazníky

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

Posíláte pravidelně svému obchodnímu partnerovi do zahraničí určité dokumenty a nemáte je do čeho zabalit? V rámci dlouhotrvající spolupráci, Vám rádi poskytneme například obálky pro dokumenty o velkosti A4 zcela zdarma. A nejen to! Posíláte malou zásilku a bojíte se, aby se při přepravě neztratila? Opět Vám rádi poskytneme obalový materiál. V tomto případě se jedná o sáčky, které jsou ideální pro přepravu menších zásilek. Sáčky jsou ve dvou rozměrech a to 30×40 cm a 37×50 cm.

VĚRNÝM ZÁKAZNÍKŮM USNADŇUJEME POSÍLÁNÍ ZÁSILEK ČI BALÍČKŮ

Našim věrným zákazníkům, kteří s naší společností dlouhodobě spolupracují, velmi rádi pomáháme a staráme se o doručení jejich zásilek. Včasně doručená zásilka je náš hlavní cíl.
Pro Vás, kteří dlouhodobě využívají naše služby a dále je využívat budou, poskytneme obalový materiál na dokumenty A4 a sáčky zdarma. Pokud chcete využít těchto služeb, stačí objednat tento materiál den dopředu a to nejlépe na naší zákaznické infolince +420 233 322 626 nebo e-mailem na adrese info@derkurier.cz. Pokud máte zájem o další obalový materiál jako krabice, termoboxy či přepravky na víno, obraťte se na Vašeho obchodního zástupce, který Vám zpracuje cenovou nabídku.