<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

O společnosti

Kdo jsme

Jsme dopravní společnost specializující na doručování zásilek z / do Německa. Do Německa standardně doručujeme následující pracovní den do 12:00. Zaměřujeme se především na firemní klientelu. Na českém trhu působíme více, než deset let. Díky naším každodenním spojům do Německa a z Německa jsme schopni nabídnout rychlost a podmínky přepravy jako má Vaše konkurence v Německu. Mimo kurýrní přepravy nabízíme i služby s přidanou hodnotou v podobě skladování a expedice zboží.

Šetříme Váš čas

Naše služby vytváříme tak, aby byly co nejjednodušší. Máme pro Vás jednoduchý on-line systém pro vytvoření a správu zásilek. Naše ceníky jsou přehledné a bez dalších příplatků, ceny tedy určíte velmi rychle. Přístup k zákazníkovi je to, na čem si zakládáme a co naši dlouholetí zákazníci oceňují.

Historie společnosti

Der Kurier je původně německá společnost, která byla založena v roce 1979. O několik let později, přesněji roku 1984, byl založen servis Overnight po Německu. V roce 1998 se kurýrní síť rozšířila o další evropské státy. Roku 2002 vznikla společnost Der Kurier na Slovensku a o dva roky později jsme začali působit na českém trhu. Naše hlavní sídlo pro Českou republiku je v Praze. V roce 2010 jsme otevřeli nové depo v Ústí nad Labem. V rámci sítě Der Kurier najdete pobočky po celé Evropě.