<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Nezapomeňte si svou zásilku připojistit

Posíláte přes naši společnost hodnotné zásilky? Rádi Vám je připojistíme. Máte možnost si nechat připojistit zásilku a to jak při posílání přes Expresní balíkovou přepravu (v EU), Ekonomickou balíkovou přepravu (v EU), ale také i Expresní balíkovou přepravu mimo Evropskou Unii.

Při přepravě balíkových cenných zásilek, které jsou například svoji hodnotou do 40.000 Kč je hodnota pojištění 9 Kč, což je opravdu zanedbatelný poplatek s ohledem na celkovou hodnotu zásilky. Nemyslíte? U paletových přeprav, Vám rádi zpracujeme individuální cenu pojištění. Všechny přepravy jsou standardně pojištěny dle zákona na základě mezinárodní úmluvy CMR. Nicméně u hodnotnějších zásilek doporučujeme zvolit připojištění, což rozhodně uznáte i vy.

JAK PŘIPOJISTIT SVOJI ZÁSILKU?

Jestliže chcete zásilku připojistit, stačí v objednávkovém formuláři zaškrtnout příslušnou možnost pojištění, a vyplnit hodnotu zásilky, na kterou ji chcete pojistit. Rádi byste připojistili zásilku na vyšší hodnotu než 1 milion korun? Pošlete nám fakturu, na základě které, Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku připojištění.

Nejste si jistí, zda lze připojistit Vaše zásilka? Obraťte se na nás a rádi Vám prověříme možnosti připojištění.