Der Kurier logo Newsletter 09/2015

Jak přepravit Buddhu?

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

máme rádi umění a naše umění je přeprava zásilek a i díky tomu, jsme se v červnu mohli podílet na nezvyklé realizaci přepravy. V rámci našeho partnerství se sochařským festivalem Sculpture Line jsme převáželi sochu bronzového Buddhy. Na první pohled vypadá úkol jednoduše. Výzvu z této přepravy činí velikost Buddhy a charakteristika zásilky. Jelikož se jedná o hlavní symbol celého ročníku festivalu, je Buddha třímetrový. Buddha se přepravoval ve složeném stavu a bylo tedy potřeba zajistit opatrnou manipulaci, aby se socha nepoškodila. Bronzového Buddhu jsme naložili v časných ranních hodinách v Německu a vyrazili jsme směrem na Letiště Václava Havla, kde měl být Buddha do večera nainstalován. Přeprava proběhla hladce, stejně tak i instalace byla bez komplikací a i díky tomu si můžete dnes Buddhu na letišti v Praze prohlédnout.

Přeprava nás baví a jsme rádi, že jsme mohli převoz Buddhy zajistit. Bronzového Buddhu naleznete mezi Terminálem 1 a 2.

Pokud se chcete dozvědět více o sochařském festivalu Sculpture Line, navštivte prosím webové stránky www.sculptureline.cz.

Přeji Vám krásný den,

Přemek Lukeš
Výkonný ředitel společnosti DER KURIER Česká Republika spol. s r.o.

Zašlete poptávku Vaší přepravy na náš zákaznický servis.

Zašlete nám Vaší poptávku přepravy a náš zákaznický servis Vám do 60 minut vypracuje cenovou nabídku. Máte pravidelné přepravy? Náš obchodní zástupce Vás velice rád navštíví a vypracuje Vám individuální nabídku, dle Vašich zasilatelských potřeb.

Ještě nejste naším zákazníkem?

Registrujte se zde. Začít spolupráci s naší společností můžete prakticky ihned. Zákazníky nezatěžujeme zbytečnými formalitami. Pouze bychom Vás požádali o kousek Vašeho času, abychom Vám nastavili cenové podmínky, dle Vašich představ.

Der Kurier

http://www.derkurier.cz

Mail: info@derkurier.cz

Tel.: 233 322 626

Pokud si nepřejete dostávat naše aktuality a nabídky, můžete se z odběru odhlásit.