<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

Německo je pro Česko významným partnerem také v importu

Německo je jedním z nejdůležitějších obchodních partnerů České republiky. Zásadní je pro nás hlavně vývoz, ale ani import od našich severozápadních sousedů není zanedbatelný. Fakt je ten, že s rozvojem naší služby dostáváme čím dál tím více poptávek na import. Dovážíme zejména nejrůznější součástky, stroje, přístroje, mechanická zařízení, elektrotechnické výrobky, auta, plasty a výrobky z nich nebo minerální paliva. Díky volnému pohybu zboží se může zboží na území Evropské unie pohybovat bez jakýchkoliv dodatečných nákladů nebo množstevních omezení.

Der Kurier se zabývá nejen dopravou zboží do Německa, ale své služby nabízíme také v opačném směru, a to za velmi výhodných podmínek, čímž se stáváme spolehlivým partnerem pro dovoz z Německa. Počítat můžete s doručením z této sousední země k nám do Česka nejpozději následující pracovní den. Naše rychlost může pomoci firmám mít potřebné zboží na čas, kdy ho vy nebo Váš zákazník potřebuje.

Zahraniční obchod je pro hospodářství významnou a ekonomicky nezbytnou záležitostí a jinak tomu není ani v Německu. Spolu s řadou zahraničních investic je jedním z nejdůležitějších předpokladů hospodářské stability a růstu, zaměstnanosti a celkové ekonomické prosperity. Německé hospodářství je na zahraničním obchodu závislé, neboť jeho průmysl je odkázaný na dovoz řady surovin ze zahraničí, a silná orientace německé ekonomiky na export v důsledku znamená také jeho křehkost.