<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Jak správně zabalit zásilku či paletu?

Jakým způsobem můžete nejlépe zabalit svoje zásilky, které s Der Kurierem posíláte? Zřejmě si budete říkat, že se nejedná o žádnou vědu a složitou věc, nicméně správně zabalený balík poměrně výrazně minimalizuje riziko poškození jeho obsahu. Pojďme se podívat, jak je vhodné zabalit menší balík, ale i velkou paletu.

BALENÍ ZÁSILKY A BALÍKU

Pokud posíláte například výpočetní techniku nebo jiné křehké věci, rozhodně zásilku zabalte tak, aby byla co nejlépe vyplněna výstelkou, která je navrhnuta a otestovaná přímo pro tyto účely.
Pokud nebude balík dostatečně vystlaný, hrozí jeho promáčknutí například dalšími zásilkami nebo jiným zbožím. Pokud jsou v balíku například dvě věci, každou musíte náležitě obalit a celkově vystlat pro lepší bezpečnost. Kromě dostatečného vystlání je také vhodné oblepit balík silnou páskou a to na všech spojích a taky klopě. Doporučovány jsou oblepit také hrany balíku a starší pásky, kterými je balík oblepen. Zásilka musí být označena pouze jednou etiketou – pokud je vidět, že byl balík již několikrát posílán, rozhodně etikety strhněte a vyhněte se zbytečným potížím. Pokud posíláte více balíků na jednu adresu, rozhodně je k sobě nepřilepujte a nepřidělávejte – pošlete je každý zvlášť.

img

BALENÍ PALETY

Díky naší společnosti Der Kurier můžete posílat jednak menší zásilky, ale také i palety, kde jsou nejpopulárnější EURO palety, na které je potřeba zboží náležitě naskládat a připravit pro bezproblémovou přepravu. Pokud posíláte přepravní službou palety, nejlepší je obalit jejich obsah a připevnit k paletě pomocí stretch fólií nebo vázacích pásek. Zboží na paletě by rozhodně nemělo přesahovat nad rozměry palety a je doporučováno těžší zboží umisťovat do spodních pater. S tímto jde ruku v ruce i těžiště palety, které by mělo být uprostřed. Všechny rohy by měly být zajištěny lepenkovými rohy – opět docílíte větší bezpečnosti a minimalizujete riziko poškození. Maximální výška palety je 2 metry. Dbejte prosím alespoň na tyto základní specifikace balení palet, jelikož se vždy jedná o objemnější zásilky, kde je riziko jejich poškození daleko vyšší.

img-2