<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

Jak správně zabalit zásilku či paletu?

Jakým způsobem můžete nejlépe zabalit svoje zásilky, které s Der Kurierem posíláte? Zřejmě si budete říkat, že se nejedná o žádnou vědu a složitou věc, nicméně správně zabalený balík poměrně výrazně minimalizuje riziko poškození jeho obsahu. Pojďme se podívat, jak je vhodné zabalit menší balík, ale i velkou paletu.

BALENÍ ZÁSILKY A BALÍKU

Pokud posíláte například výpočetní techniku nebo jiné křehké věci, rozhodně zásilku zabalte tak, aby byla co nejlépe vyplněna výstelkou, která je navrhnuta a otestovaná přímo pro tyto účely.
Pokud nebude balík dostatečně vystlaný, hrozí jeho promáčknutí například dalšími zásilkami nebo jiným zbožím. Pokud jsou v balíku například dvě věci, každou musíte náležitě obalit a celkově vystlat pro lepší bezpečnost. Kromě dostatečného vystlání je také vhodné oblepit balík silnou páskou a to na všech spojích a taky klopě. Doporučovány jsou oblepit také hrany balíku a starší pásky, kterými je balík oblepen. Zásilka musí být označena pouze jednou etiketou – pokud je vidět, že byl balík již několikrát posílán, rozhodně etikety strhněte a vyhněte se zbytečným potížím. Pokud posíláte více balíků na jednu adresu, rozhodně je k sobě nepřilepujte a nepřidělávejte – pošlete je každý zvlášť.

img

BALENÍ PALETY

Díky naší společnosti Der Kurier můžete posílat jednak menší zásilky, ale také i palety, kde jsou nejpopulárnější EURO palety, na které je potřeba zboží náležitě naskládat a připravit pro bezproblémovou přepravu. Pokud posíláte přepravní službou palety, nejlepší je obalit jejich obsah a připevnit k paletě pomocí stretch fólií nebo vázacích pásek. Zboží na paletě by rozhodně nemělo přesahovat nad rozměry palety a je doporučováno těžší zboží umisťovat do spodních pater. S tímto jde ruku v ruce i těžiště palety, které by mělo být uprostřed. Všechny rohy by měly být zajištěny lepenkovými rohy – opět docílíte větší bezpečnosti a minimalizujete riziko poškození. Maximální výška palety je 2 metry. Dbejte prosím alespoň na tyto základní specifikace balení palet, jelikož se vždy jedná o objemnější zásilky, kde je riziko jejich poškození daleko vyšší.

img-2