<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Ekonomická či expresní přeprava?

Často dostáváme dotazy, jaké jsou rozdíly mezi ekonomickou pozemní přepravou a expresní pozemní přepravou – v rámci Evropské Unie. Společně se dneska na tyto dvě služby podíváme a popíšeme si jejich přednosti a klady. Opakování je matka moudrosti, proto se na tyto služby ještě jednou zaměříme a Vám, našim spokojeným zákazníkům, služby detailněji představíme.

POZEMNÍ EXPRESNÍ PŘEPRAVA V RÁMCI EU

Garantovaná doba doručení – většina zemí EU má dobu doručení jeden den při odeslání zásilky z Prahy.
V případě expresní pozemní přepravy se nemusíte obávat žádných palivových nebo skrytých příplatků. Příplatek ze vzdálené oblasti také neúčtujeme. Pokud potřebujete doručit více balíků, s námi ušetříte – jejich hmotnosti totiž sčítáme a počítáme je jako jednu zásilku. Navíc pro výpočet volumetrické váhy Vaší zásilky použijeme výhodný koeficient 6 000!
Pozemní expresní přeprava je vhodnou službou také pro křehké zásilky a pro zásilky, které potřebují speciální zacházení – doručení oproti občanskému průkazu a do vlastních rukou, nebo například víkendové dodání či dodání o svátcích.

Objednejte si vyzvednutí zásilky ještě dnes – například do Německa umíme zásilky poslané z Prahy doručit následující pracovní den v ranních hodinách. Rychle zvládneme i přepravu do větších evropských měst. Po Evropě je naše expresní pozemní přeprava často rychlejší a hlavně méně nákladná, než přeprava zásilky letadlem. Garantujeme sjednané časy dodání a pochopitelně můžete svoji zásilku i sledovat. Podle statistik je od začátku tohoto roku 2017 úspěšnost v dodržení termínů a požadavků u pozemního expresu v rámci EU splněno na 97,93%. V loňském roce 2016 byla úspěšnost na 97,82%.

POZEMNÍ EKONOMICKÁ PŘEPRAVA V RÁMCI EU

Cenově výhodnější služba pro posílání zásilek v rámci Evropské Unie.
Služba je určena pro zásilky, které příliš nepospíchají a odesílateli jde spíše o co nejnižší cenu za danou přepravu.
Zásilky se doručují v průběhu celého pracovního dne.
Nejsou zde žádné příplatky za vzdálené oblasti.

Ekonomická přeprava zásilek má tedy velkou výhodu, kterou je nižší cena. Pokud potřebujete v rámci Evropské Unie poslat zásilku a nespěcháte na její doručení a záleží Vám hlavně na ceně – tato služba je jako stvořená pro Vaše potřeby.