<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

Ekonomická či expresní přeprava?

Často dostáváme dotazy, jaké jsou rozdíly mezi ekonomickou pozemní přepravou a expresní pozemní přepravou – v rámci Evropské Unie. Společně se dneska na tyto dvě služby podíváme a popíšeme si jejich přednosti a klady. Opakování je matka moudrosti, proto se na tyto služby ještě jednou zaměříme a Vám, našim spokojeným zákazníkům, služby detailněji představíme.

POZEMNÍ EXPRESNÍ PŘEPRAVA V RÁMCI EU

Garantovaná doba doručení – většina zemí EU má dobu doručení jeden den při odeslání zásilky z Prahy.
V případě expresní pozemní přepravy se nemusíte obávat žádných palivových nebo skrytých příplatků. Příplatek ze vzdálené oblasti také neúčtujeme. Pokud potřebujete doručit více balíků, s námi ušetříte – jejich hmotnosti totiž sčítáme a počítáme je jako jednu zásilku. Navíc pro výpočet volumetrické váhy Vaší zásilky použijeme výhodný koeficient 6 000!
Pozemní expresní přeprava je vhodnou službou také pro křehké zásilky a pro zásilky, které potřebují speciální zacházení – doručení oproti občanskému průkazu a do vlastních rukou, nebo například víkendové dodání či dodání o svátcích.

Objednejte si vyzvednutí zásilky ještě dnes – například do Německa umíme zásilky poslané z Prahy doručit následující pracovní den v ranních hodinách. Rychle zvládneme i přepravu do větších evropských měst. Po Evropě je naše expresní pozemní přeprava často rychlejší a hlavně méně nákladná, než přeprava zásilky letadlem. Garantujeme sjednané časy dodání a pochopitelně můžete svoji zásilku i sledovat. Podle statistik je od začátku tohoto roku 2017 úspěšnost v dodržení termínů a požadavků u pozemního expresu v rámci EU splněno na 97,93%. V loňském roce 2016 byla úspěšnost na 97,82%.

POZEMNÍ EKONOMICKÁ PŘEPRAVA V RÁMCI EU

Cenově výhodnější služba pro posílání zásilek v rámci Evropské Unie.
Služba je určena pro zásilky, které příliš nepospíchají a odesílateli jde spíše o co nejnižší cenu za danou přepravu.
Zásilky se doručují v průběhu celého pracovního dne.
Nejsou zde žádné příplatky za vzdálené oblasti.

Ekonomická přeprava zásilek má tedy velkou výhodu, kterou je nižší cena. Pokud potřebujete v rámci Evropské Unie poslat zásilku a nespěcháte na její doručení a záleží Vám hlavně na ceně – tato služba je jako stvořená pro Vaše potřeby.