<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

Doprava do Německa

Využijte naší službu “Do Německa bez hranic”. Všechny zásilky do Německa doručujeme garantovaně následující pracovní den již do 12:00. Díky tomu může Váš příjemce se zásilkou ihned další den pracovat. Podmínky dopravy Vám nabídneme jako v Německu. A to samé platí i pro import! Nehledejte kompromisy v nákladech a době doručení!

Termínované doručení do Německa
Doručujeme pro Vás následující pracovní den již do 8:00 | 9:00 | 10:00 | 12:00. Záleží na Vašich požadavcích.

Importní servis z Německa
Potřebujete ještě dnes vyzvednout zásilku v Německu a doručit následující pracovní den? Ve větších německých městech nebývá problém zásilky vyzvednout ani v pozdějších odpoledních hodinách.

Dlouhé zásilky bez příplatku
Potřebujete zaslat stavební profily, tubusy, konzole či výtisky? Rádi s Vámi možnou spolupráci konzultujeme a navrhneme Vám řešení bez příplatku za nadrozměrnou zásilku.

Výměnná zásilka z Německa
Potřebujete podepsat dokumenty a zaslat zpět? Vyměnit zboží, které zákazníkovi nevyhovuje? Nebo dát do zásilky její obsah a ihned ji vrátit kurýrovi? Při doručení do Německa pro Vás zásilku doručíme a zároveň ihned vyzvedneme.

Doručení na místo určení a v dnech pracovního volna
Doručíme pro Vás na místo určení: kancelář, operační stůl či veletrh. Do Německa jsme schopni zařídit doručení i o svátcích a víkendech

Jednoduchost je naše přednost.
Ke spokojené spolupráci od nás obdržíte snadnou online aplikaci a jednoduchý ceník. Nechceme, abyste museli ve složitých cenících hledat dodatečné příplatky. Ceny, které si spolu domluvíme, uvádíme konečné. Faktury, které od nás obdržíte, jsou přehledné.

Zašlete testovací zásilku zdarma!

Kontaktní informaceOdesílatel

Přijemce

Zadání jednotlivých balení

Další řádek

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujeme souhlas společnosti Der Kurier Česká republika spol. s r.o., aby v souladu s Nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) zpracovávala zadané osobní údaje za účelem vypracování nabídky a následnou komunikaci ve prospěch Vašeho oprávněného zájmu (vyřízení objednávky). Osobní údaje budou uloženy po dobu ne delší, než je nezbytné pro účely, pro které jsou zpracovávány a to způsobem, který zajistí jejich náležité zabezpečení dle nařízení GDPR.