Doprava do Německa

Využijte naší službu “Do Německa bez hranic”. Všechny zásilky do Německa doručujeme garantovaně následující pracovní den již do 12:00. Díky tomu může Váš příjemce se zásilkou ihned další den pracovat. Podmínky dopravy Vám nabídneme jako v Německu. A to samé platí i pro import! Nehledejte kompromisy v nákladech a době doručení!

Termínované doručení do Německa
Doručujeme pro Vás následující pracovní den již do 8:00 | 9:00 | 10:00 | 12:00. Záleží na Vašich požadavcích.

Importní servis z Německa
Potřebujete ještě dnes vyzvednout zásilku v Německu a doručit následující pracovní den? Ve větších německých městech nebývá problém zásilky vyzvednout ani v pozdějších odpoledních hodinách.

Dlouhé zásilky bez příplatku
Potřebujete zaslat stavební profily, tubusy, konzole či výtisky? Rádi s Vámi možnou spolupráci konzultujeme a navrhneme Vám řešení bez příplatku za nadrozměrnou zásilku.

Výměnná zásilka z Německa
Potřebujete podepsat dokumenty a zaslat zpět? Vyměnit zboží, které zákazníkovi nevyhovuje? Nebo dát do zásilky její obsah a ihned ji vrátit kurýrovi? Při doručení do Německa pro Vás zásilku doručíme a zároveň ihned vyzvedneme.

Doručení na místo určení a v dnech pracovního volna
Doručíme pro Vás na místo určení: kancelář, operační stůl či veletrh. Do Německa jsme schopni zařídit doručení i o svátcích a víkendech

Jednoduchost je naše přednost.
Ke spokojené spolupráci od nás obdržíte snadnou online aplikaci a jednoduchý ceník. Nechceme, abyste museli ve složitých cenících hledat dodatečné příplatky. Ceny, které si spolu domluvíme, uvádíme konečné. Faktury, které od nás obdržíte, jsou přehledné.

Máte zájem o náš ceník?

Kontaktní informace



Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujeme souhlas společnosti Der Kurier Česká republika spol. s r.o., aby v souladu s Nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) zpracovávala zadané osobní údaje za účelem vypracování nabídky a následnou komunikaci ve prospěch Vašeho oprávněného zájmu (vyřízení objednávky). Osobní údaje budou uloženy po dobu ne delší, než je nezbytné pro účely, pro které jsou zpracovávány a to způsobem, který zajistí jejich náležité zabezpečení dle nařízení GDPR.