<span>Podmínky přepravy</span> jako v Německu!

Podmínky přepravy jako v Německu!


Konkurujte službou. Získejte stejné podmínky přepravy jako Váš německý konkurent!

<span>Příjemce pracuje</span>se zbožím již zítra dopoledne!

Příjemce pracujese zbožím již zítra dopoledne!


Příjemce může pracovat se zbožím již zítra! Zásilky doručujeme do Německa nejpozději zítra do 12:00.

<span>Ceny určíte</span> jednoduše!

Ceny určíte jednoduše!


Ceny určíte jednoduše na základě přehledného ceníku. Bez příplatků!

BF Promotions – V Der Kurieru nás nikdy nezklamali

Společnost BFPromotions je předním dodavatelem reklamních předmětů, a to nejen do České republiky, ale hlavně i do zahraničí. Zajišťován je kompletní servis včetně výroby reklamních předmětů přímo na zakázku a dle požadavků zákazníka. 

U nás děláme vše na 100 %, zavazujeme se dodržet klientem stanovený rozpočet i termín dodání. Špatně zvolený způsob dopravy však může celou dodávku zkomplikovat. V Der Kurieru nás nikdy nezklamali. Zejména do Německa je vše dodáváno již v dopoledních hodinách následující pracovní den. Klientský servis odpovídá do hodiny a ceny jsou pro nás velmi příznivé. Naši zákazníci od nás očekávají jen tynejlepší služby, kvalitně zpracované produkty, profesionálně potisknutá loga a reprezentativní balení. Víme, že na Der Kurierse můžeme spolehnout tak jako naši klienti na nás.“ 

 

Přesně takto hodnotí naší spolupráci samotné vedení společnosti Bontonfilm Promotions. Pro zákazníka doručujeme zásilky do Německa. Pokud potřebujete řešit důležité zakázky, odbavovat klienty a plnit termíny – rozhodně nebudete mít čas na dohlížení, zda odeslaná zásilka dorazila či ne. Od toho jsme tu my, kdy například zásilky odeslané do Německa doručujeme již druhý den v dopoledních hodinách.