<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

BF Promotions – V Der Kurieru nás nikdy nezklamali

Společnost BFPromotions je předním dodavatelem reklamních předmětů, a to nejen do České republiky, ale hlavně i do zahraničí. Zajišťován je kompletní servis včetně výroby reklamních předmětů přímo na zakázku a dle požadavků zákazníka. 

U nás děláme vše na 100 %, zavazujeme se dodržet klientem stanovený rozpočet i termín dodání. Špatně zvolený způsob dopravy však může celou dodávku zkomplikovat. V Der Kurieru nás nikdy nezklamali. Zejména do Německa je vše dodáváno již v dopoledních hodinách následující pracovní den. Klientský servis odpovídá do hodiny a ceny jsou pro nás velmi příznivé. Naši zákazníci od nás očekávají jen tynejlepší služby, kvalitně zpracované produkty, profesionálně potisknutá loga a reprezentativní balení. Víme, že na Der Kurierse můžeme spolehnout tak jako naši klienti na nás.“ 

 

Přesně takto hodnotí naší spolupráci samotné vedení společnosti Bontonfilm Promotions. Pro zákazníka doručujeme zásilky do Německa. Pokud potřebujete řešit důležité zakázky, odbavovat klienty a plnit termíny – rozhodně nebudete mít čas na dohlížení, zda odeslaná zásilka dorazila či ne. Od toho jsme tu my, kdy například zásilky odeslané do Německa doručujeme již druhý den v dopoledních hodinách.