<span>Jednoduchost</span>žádná zbytečná administrativa

Jednoduchostžádná zbytečná administrativa


Jen stručný ceník bez složitých příplatků. Cenu za přepravu spočítáte snadno sami.

<span>Rychlost</span>zítra do 12:00 doručeno

Rychlostzítra do 12:00 doručeno


K zákazníkovi dorazí zboží stejně rychle, jako byste sídlili v Německu.

<span>Cena</span>jako za přepravu po Německu

Cenajako za přepravu po Německu


Žádné další příplatky za překročení neexistující hranice, ani další navyšování ceny za přepravu.

3 důvody, proč je rychlost důležitá

S obecnou ekonomickou prosperitou a rozvojem technologií se stále zvyšují nároky na jeden dost podstatný aspekt logistiky, a tím je rychlost. Podobný vývoj požadavků probíhá jak v B2B sektoru, tak u koncových zákazníků. V rámci hlavního města jsou často adresáti zvyklí na doručení už tentýž den, standardem je doručení druhý den od objednání, které pro vás umíme zajistit i při dopravě do Německa. Proč je dobré důležitost rychlého doručení nepodcenit a co vám může přinést?

  1. Můžete zaujmout nový sektor zákazníků

Je jasné, že existují zákazníci, kteří na dopravě raději ušetří a na zboží si chvíli počkají. Rychlou dopravou ale můžete zaujmout nový sektor zákazníků, který je právě na rychlost doručení citlivý, i kdyby si měl připlatit. Je proto vhodné nabídnout více druhů dopravy, z nichž alespoň jeden nabízí co nejrychlejší doručení.

  1. Nebudete brzdit další procesy

Zejména pro B2B sektor je důležité zásilky doručovat rychle, protože se často jedná o zboží, které je určené k dalšímu zpracování. Mohou to být například součástky, které jsou určeny k další montáži a jejich pomalé doručení může zbrzdit celý proces. Naopak pokud probíhá doručování zásilek rychle a kvalitně, zákazník to ocení. A nenechte se zmást, rychle lze doručovat také rozměrné a nestandardní zásilky.

  1. Konkurenční výhoda

Nabízíte srovnatelné zboží za podobnou cenu jako někdo jiný? V tom případě je potřeba mít v něčem navrch, a v tuto chvíli může skvěle posloužit právě doprava, která vám pomůže vyniknout. I když se totiž může jednat o úplně stejný produkt, rychlá doprava mu přidá na vnímané kvalitě.

Hlavně dopravu nedpodcenit…

Při zajišťování dopravy zboží zákazníkům je potřeba si uvědomit, že nekvalitní doručení vrhne stín nejen na dopravce, ale také na odesílatele, není proto dobré jej vnímat jen jako další nutný náklad. Právě naopak, na dopravě se vyplatí dát si záležet. Ať už zvolíte možnost rychlé dopravy nebo ne, myslete také na to, že stěžejní je dodržet právě takovou dobu doručení, kterou zákazníkovi předem slíbíte.

Máte zájem o ceník Do Německa bez hranic?

Vyplňte formulář a my se Vám nejpozději do 1 pracovního dne ozveme.

Kontaktní informaceSouhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujeme souhlas společnosti Der Kurier Česká republika spol. s r.o., aby v souladu s Nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) zpracovávala zadané osobní údaje za účelem vypracování nabídky a následnou komunikaci ve prospěch Vašeho oprávněného zájmu (vyřízení objednávky). Osobní údaje budou uloženy po dobu ne delší, než je nezbytné pro účely, pro které jsou zpracovávány a to způsobem, který zajistí jejich náležité zabezpečení dle nařízení GDPR.